CARAMBA MASA USZCZELNIAJĄCA CZARNA 190 °C 200 ML KOD: 690025

CARAMBA MASA USZCZELNIAJĄCA CZARNA 190 °C 200 ML KOD: 690025.png
  • promocja
Cena: 55,90 zł 64,00 zł 55.90
ilość szt.
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Producent: CARAMBA
Kod produktu: 690025

EAN: 4009076900258

Opis

Zastosowanie:

Masa uszczelniająca czarna CARAMBA jest jednoskładnikowym, odpornym na wysoką temperaturę silikonowym materiałem uszczelniającym na bazie polisiloksanu z formułą zwilżaną octanem, który jest w szczególności przeznaczony do obszarów wysoce obciążonych temperaturowo. Przykłady: obudowy silników, przekładnie, miski olejowe, pokrywy zaworów, pompy wody, pokrywy przekładni czołowych, uszczelki mechanizmów różnicowych, skrzynki akumulatorów, reflektory, światła tylne i hamowania, obudowy ochronne. W ogólnym zastosowaniu może również służyć jako uszczelniacz / zamiennik klasycznej uszczelki podczas pozostałych wyżej niesklasyfikowanych prac mechanicznych.

Zalety:

Masa uszczelniająca czarna CARAMBA jest trwale elastyczna i przywiera do wielu podłoży, takich jak metalowe elementy, szkło, szklone powierzchnie, emalia, ceramika, anodowane aluminium, lakierowane drewno itp. Masa uszczelniająca czarna CARAMBA po utwardzeniu jest odporna na temperaturę do 190°C. Idealna do zastosowań również w niskich zakresach temperatur do -50°C. Charakteryzuje się dużą lepkością, szybko odparowuje i jest łatwa w obróbce.

Sposób użycia:

Powierzchnie muszą być wytrzymałe, czyste, wolne od kurzu, oleju i tłuszczu. Optymalna temperatura materiału wynosi od +5°C do +25°C. Zaleca się przeprowadzenie testu przylegania i  tolerancji na danym podłożu. Należy zakładać okulary ochronne i rękawice ochronne. Zdjąć nakładkę dyszy. Zdjąć bezpiecznik (w dolnej części dyszy) przez wyłamanie i obrócić dyszę o 90° w lewo zgodnie ze wskazówką znajdującą się po środku między ramionami pompki. Nanieść masę naciskając dźwignię. Po utwardzeniu można usunąć tylko mechanicznie.

Uwaga!!!

Masa uszczelniająca nie nadaje się do stosowania na betonie, kamieniu naturalnym i na materiałach zagrożonych korozją, takich jak ołów, miedź, stal ocynkowana oraz PE, teflon i podłoża bitumiczne, itp. Nie nadaje się do szkła izolacyjnego! Nie nadaje się do nakładania powłok malarskich!

Pojemność:

Kartusz 200ml

Produkty powiązane

© 2020 Serwis Market - Sklep internetowy Shoper.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl